Поиск: • Вакансии      
Резюме

Начало ->Резюме -> Категория: Юристы, Адвокаты (2)

Вы видите последние резюме. Вы можете либо просмотреть их, либо выбрать другую категорию объявлений.

Добавить в блокнот Резюме: помічник юриста
Добавлено: 31-05-2012
Пол: женский. Возраст 20
200 $

У 2012 році закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Правознавство" та здобула кваліфікацію юриста.
Досвіду роботи не маю.Лише напротязі навчання проходила практику у Львівській обласній державній адміністрації,Міністерстві юстиції та адвокатурі.

Добавить в блокнот Резюме: помічник юриста
Добавлено: 15-01-2010
Пол: женский. Возраст 24
200 $

Освіта: 2000 по 2003 рік навчалася в коледжі при Міжрегіональній академії управління персоналом на юридичному факультеті, за спеціальністю трудове та комерційне право. З 2003-2006 рік навчалася в Міжрегіональній академії управління персоналом за тією самою спеціальністю, яку закінчила з відзнакою.
Досвід роботи: з 2006 року працювала помічником арбітражного керуючого в департаменті з питань банкрутства в «Українській універсальній біржі» в місті Полтава. До обов'язків моїх входило: надання юридичних консультацій, претензійно-позовна робота, складання декількох видів договорів, а також відповідність їх діючому законодавству, провадження з банкрутства (складання реєстру вимог кредиторів, протоколу зборів кредиторів, плану санації боржника, мирової угоди, складання звітів на різних етапах банкрутства, ліквідаційного балансу). Знання маю також у сфері господарського, трудового, цивільного, сімейного та адміністративного права.
Знання мов: українська мова – рідна, російська мова – володію вільно, англійська мова – середній рівень.
Технічні навички: користувач MS Offise (World, Excel) Internet, а також працюю в базі нормативних документів (rada, Liga); знання офісної техніки.
Особисті якості: цілеспрямована, наполеглива, пунктуальна, відповідальна.

Ваш блокнот

Блокнот В вашем блокноте:
• вакансий - 0
• резюме - 0
• объявления купля/продажа - 0
Как запомнить мой блокнот?

Категории резюме

Реклама


Украинская Баннерная Сеть